| AndreeaCr a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte de a avea o pisica? E greu de intretinut, este scump? Astept cat mai multe informatii, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Osecundastau a răspuns:

Inainte de a avea o pisica trebuie sa stii ca o sa iti faca viata mai frumoasa. Daca esti o persoana responsabila si o ingrijesti ca atare nu o sa ai nici o problema. In primul rand va trebui sa o/il castrezi la varsta de 1 an pentru a nu avea surprize happy. Cat tine de igiena, pisicile sunt unele dintre cele mai curate feline/animale/fiinte, so nici o grija. Ca si costuri pe mancare, mai mult de 15 lei nu dai la 2 sapt. Asa ca nu te lua dupa cei care au crescut toata viata la tara cu gaina si porcu-n pat si acum cand stau la "oras" detesta animalele. Have fun

| AndreeaCr explică (pentru Osecundastau):

Multumesc mult, chiar eram ingrijorata, nu stiam daca ma pot descurca cu parul sau cu mersul la tavita. Multumesc pentru incurajari!

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cel mai important sa nu fii alergica. Pe urma daca iti face placere sa ai par in toata casa pe toate hainele si nici dupa spalat sa nu se ia e treaba ta. Daca vrei sa iti sara prin plante si sa zgarie mobila la fel daca o iubesti nu mai conteaza. Nu conteaza nici ca nu stie sa faca la tavita cu nisip

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parul se aduna prin plamani, o multime de boli care n-au efect la pisici sunt grave pentru om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face prin casa, vomita, intra in calduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu uiti sa-i dai sa manance si vezi ca lasa par.

Si daca era greu de intretinut, nu mai avea lumea pisici.