| Marybm a întrebat:

imi puteti arata un video cum se monteaza zgarda antipurici, ca nu stiu nici cum. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Zgarda se regleaza ca o curelusa, in jurul gatului animalul pe care il ai, nici prea strans pen tru an u se sufoca, nici prea larg pentru ca o va scoate pe cap.Se taie surplusul de zgarda, pentru a nu atarna inestetic.Te speli bine pe maini dupa ce ai potrivit zgarda.Numai bine.

2 răspunsuri:
| IrinaSinzianu a răspuns:

Ca o zgarda normala.

| BizuBVBArmy a răspuns:

Dupa ce speli cainele ii pui acea zgarda arata ca una normala