| Alinaaaapp a întrebat:

Care sunt semnele ca incepe nasterea la căței?
Este o "regula" ca inainte de naștere cățelușa sa isi piarda apetitul?

Răspuns Câştigător
| Saraaa2345 a răspuns:

Da. Cățelusa mea de la bunici a fătat de 2 ori și eu am asistat la naștere. Nu o sa mai mănânce și nu știu cum sa îți explic parca "plânge" puțin și atunci e momentul travaliului. Cand o sa o chemi nu o sa mai vina la tine pentru ca din clipa în clipa poate făta. Și eu acum aștept sa rămână gestanta cățelusa mea din nou. Sper ca te am putut ajuta. Sau dacă crezi ca nu te descurci, mergi la veterinar sa fete acolo cățelusa. Seara buna!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fuguța la veterinar si intreaba l, spune i povesteste i de căța

| Alinaaaapp explică (pentru CristiDinBucuresti):

Treaba e ca aceasta catelusa era de pe strada si nu sta la mangaiat...nu o pot prinde

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Cateaua mea si-a pierdut apetitul cu cateva zile inainte sa nasca. Am crezut ca e pe moarte dar a nascut doi catelusi si e ok.