| xAndraax a întrebat:

Cum pot face singura o zgarda de caine? Funda cel mai detaliat raspuns!

P. s.: Una care sa mearga sa ii pun lesa! Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

1) Ia o curea de a ta, din aia subtire.
2) Masoara gatul catelului
3) Perforeaza 2 gaurele/sau ia toata cureaua si il legi de mai multe ori cu ea.
Si apoi,desenezi, litere mari de tipar, si le decupezi,(cu literele ii creezi numele) si lipeste pe curea.

3 răspunsuri:
| Banannie a răspuns:

Poti folosi o curea de la tine pe care n-o mai folosesti la care sa adaugi tot felul de chestii gen medalion cu numele lui/ei. Daca e fata ai si mai mare noroc pentru ca poti sa-i aplici mici pietricele ca sa o faci mai cocheta. Eu am facut asta odata si era foarte dragut, numai ca al meu fiind catel i-am aplicat niste tinte cum sunt curelele alea in stil rock, dar eu prefer sa-i pun ham pentru ca am impresia ca il strang de gat cu zgarda

| AndreiIulian a răspuns:

Simplu , nu poti

| xAndraax explică (pentru AndreiIulian):

De unde stii tu ca nu pot? Cu rabdare si cu materiale bune o sa potwinking