| HorgosAlinAurel a întrebat:

Hei, eu vreau sa imi cumpar porcusori de guineea, mama vrea sa ma lase sa imi cumpar... dar tata nu vrea sa ma lase sa imi cumpar... va rog sa imi ziceti ce sa ii zic lui tata ca sa ma lase sa imi iau porcusori de guineea

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să promiți că te vei ocupa de ei zilnic și nu vei periclita cu ei igiena și ordinea în locuință. Să îi spui tatălui că dacă ai aceste animale de casă, de care vei avea dta grijă, vei fi mai fericit și vei trece mai ușor peste dificultăți, vei invăța mai bine.

3 răspunsuri:
| Florin_Darastean_1993 a răspuns:

Sau zii de vecina de langa voi laughing)

| HorgosAlinAurel explică (pentru Florin_Darastean_1993):

Nu are din pacate dar m-am gandit sa ii zic ca toti au calculatoare si atv-uri stau la tara si multi au atvuri poate ar merge