| YoCookieMonster a întrebat:

Deci am o cusca de hamster.Ma rog, am 2 custi.Am 2 hamsteri pitici,unul pitic siberian, si unul pitic campbell.Mentionez ca cel pitic Campbell este mai mare decat cel siberian.Cum credeti ca s-ar comporta cel mai mic cu cel mare daca l-as introduce in cusca sa? Astept raspunsuri cat mai bune, nu cred ca ar fi in stare sa-l muste ala mic pe ala marehee hee

6 răspunsuri:
| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Sunt hamsteri! Nu fiare cu dintii ascutiti! happy lasa-i no sa pateasca nimic, te asigur.

| YoCookieMonster explică (pentru cccccclowerrrrrrrrrr):

Eh...Ok...Dar ultima data cand i-am pus impreuna, s-au batut!

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns (pentru YoCookieMonster):

Si eu am hamsterii..si sa stii sunt de rase diferite si de marimiii diferite. sunt in aceeasi cusca si nu se bat.laughing adica cum s-ar putea batea doi hamsterilaughing

| YoCookieMonster explică (pentru cccccclowerrrrrrrrrr):

Foarte simplu. Uneori, cel mai des, unul dintre ei moare, daca este mai mic decat celalalt;]

| Rita1999 a răspuns:

Intereseaza-te la un magazin de animale, sau la un veterinar

| Laque01 a răspuns:

Iti spun din experienta daca sunt 2 masculi se vor bate deoarece au simt teritorial va trebui sa ii desparti