| AdrenalinTm a întrebat:

Salut am o catea de dog argentinean care a fatat acum o zi. Insa astazi am observat ca i sau intarit mamelele si au o forma ciudata sunt incovoiate si unflate si un peek vineti si in mamele are comedoane(galme )in mamele curge lapte dar putin si iau aparut si niste pete negre cei de facut e normal e la a 2 fatare prima data iau murit pui numa 2

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Aduci un veterinar sa o vada si sa-i faca tratament.De aia au si murit primii pui ca n-a avut lapte.

| AdrenalinTm explică (pentru viotedy):

Ba sa o duc la veterinar stiu si eu asta-i raspuns?!?!?!
pui nu au murit PUI SAU NASCUT MORTI si cateaua a avut doar 10 luni cand s-a intamplat asta acuma are un an 8 luni

| viotedy a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Si daca stii de ce n-o duci? Ce sa-ti spun sa-i faci masaj?

| AdrenalinTm explică (pentru viotedy):

Ba vrei o medalie ce vrei de tot te bagi in seama? ai ceva concret sa-mi zici sau trebuie sa-ti zic ca la. eu sunt in Italia un veterinar nu stiu undei nu stiu limba si cine stie cat mi-a lua?