| sparklingqueen a întrebat:

Salut,imi pare extrem de rau sa va zic dar din greseala mi-am tras putin pisica de cap pentru o secunda ca voiam sa ii zic frumos sa nu stea intr-un anumit loc si n-am avut jucarii sa o ademenesc si am vrut sa o iau in brate si s-a intamplat asta, e posibil sa o doara si acum?

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

Nu, este numai presupunerea ta, are mare elasticitate si reflexe, dar cu multa mangaiere si blandete poate sa uite aceasta miscare neintentionatade la capsor. Sa-ti traiasca!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te-a zgariat, e bine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Cat de grav! Putea sa si moara... de ras... daca ar putea rade. Hai sa nu exageram!

| sparklingqueen explică (pentru Salontanul):

Eu tin foarte mult la animalute..chiar daca nu este al meu si chiar daca ar fi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca o durea mieuna, dar daca nu a mieunat inseamna ca nu a durut o.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cum ai tras-o, si cum se comporta acum.

| Brizbriz a răspuns:

Dap, se duce la Putin si vin dupa tine cu rachete balisticehee hee

daca ii faci rau unui animal, ori moare, sau macar devine inconstient, ori zgarie, musca, urla, zbiara, ORICE SA TE FACA SA INTELEGI ca il doare

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Urmareste-i desfasurarea cateva zile,daca o doare sau o incurca la ceva,la mancat, sarit, stat, alergat etc... daca da, atunci chemi un medic veterinar