| Hanzu_Radu_1996 a întrebat:

Salut, sper ca este categoria buna! Deci am 3hamsteri pitici, frați. Ii am de un an aproape doi dar astăzi l-am văzut pe unul din ei plin de sânge și muscat pe corp si de picior si șchioapăta, al doilea este la fel plin de sânge și muscat de gat iar al treilea nu are NIMIC! De ce? De ce s a bătut, sunt bătrâni, precizez ca al 3 lea nu e agresiv e calm si a dat bot in bot cu primu si nu ia făcut nimic si nici la al doilea, adică dacă iar fi muscat bănuiesc a ar fi sărit la ei si după, cu ce i pot vindeca, chiar nu stiu, mai au șanse la viață cei 2, o să se mai bată, să i despart? Cam astea sunt întrebările va rog un răspuns rapid.

1 răspuns:
| Trickster a răspuns:

Pune-i in custi diferite ca sa nu se mai bata. Si pe cei 2 dui la veterinar