| Stormwatch a întrebat:

pisica mea astazi a vomitat. De ce? nu i-a placut mancarea sau?

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Depinde ce a vomat, mancare, par gheme sau ceva galben bila si de cate ori a vomat, o voma nu inseamna nimic.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Are o indigesti, mai vomita din cand in cand.

| drogh a răspuns:

1.Nu ia plăcut mâncarea dată de tine şi nu ia priit bine.
2.Din cauză că se spalăîi rămâne păr în gât.
3.Nu se simte bine, deci trebuie dusă la veterinar.

| yo547 a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav.Ai grija sa nu fie otravita totusi.Da-i lapte daca face asa.

| ktlina a răspuns:

Pisicile mai vomita pentru ca li se aduna ghemotoace de par in gat pentru ca se ling mereu.Si pisica mea mai vomita din cand in cand Stai linistita, nu cred ca are nimic happy funda?

Răspuns utilizator avertizat
| NutellaLover1 a răspuns:

Asa sunt pisicile.Mai vomita.Acum,nu-ti pot spune sigur, dar poate este putin bolnava.