| Anoniq a întrebat:

recent am primit un cățeluș din rasa Amstaff, are aproximativ 3 luni, aș vrea să îl păstrez deoarece m-am atașat foarte mult de el și nu prea aș vrea să il dau, dar îmi este frică să nu fie agresiv când o sa fie mare, ce ziceți?

4 răspunsuri:
| Gbrlela a răspuns:

Dacă îți educi câinele de mic nu va fi agresiv. Am un rottwailler de 10 ani și nu a muscat pe nimeni pana acum.

| valigrasu a răspuns:

Vindem și ia-ti 1 bichon e mai rentabil.

| Anoniq explică (pentru valigrasu):

N-am nevoie de câini, iubesc animalele dar nu duc lipsă de câini, pe acesta l-am primit

| Dddonkey a răspuns (pentru Anoniq):

O sa va atasatii unul de altul, o sa te vada ca pe stapanul lui, si tu daca esti o influenta pozitiva si o sa il educi bine, nu o sa ai suprize marii. Nu te juca nici prea agresiv cu el, nu uita ca e inca puiut si acum invata l comenzii, exerseaza cu el si bucura te ca si ca copii acusi e matur(nu ca ar fi rau, dar sunt haiosii cand sunt micii). Cauta pe Cesar Milan pe Youtube si te invata tipul ala mai multe.