| Genesis29 a întrebat:

Acum o luna cei de la Orange mi-au schimbat cartela veche cu una noua cu acelasi numar si contacte. Acum 2 zile cartela a inceput sa nu mai mearga in niciun telefon. Azi am fost la Orange, miau schimbat cartela cu una cu acelasi numar, dar contactele nu au putut fi recuperate. Ei mi-au spus ca trebuia sa fac un back-up, dar telefonul nu avea acea functie. Acum nu stiu ce sa fac sau ce sa le spun celor de la orange.
P. S.: Aveam foarte multe numere, si aveam nevoie de ele.

3 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

Salut.in primul rand din cate stiu eu o cartela nu are picioare ca sa mearga, ea functioneaza.saraca cartela o dureau picioarele si nu a vrut sa mai mearga.si despre numere nu le poti recupera atata timp cat au fost sterse, fundita?

| cLeILa a răspuns:

Salut.in primul rand din cate stiu eu o cartela nu are picioare ca sa mearga, ea functioneaza.saraca cartela o dureau picioarele si nu a vrut sa mai mearga.si despre numere nu le poti recupera atata, timp cat au fost sterse, fundita?

| Genesis29 explică:

Tu vrei fundita dupa ce dai raspunsuri din astea?