| AnonimAnon35446 a întrebat:

Ajutoooooorrrrr! Nu mai pot intra pe contul de instagram.Am pus parola si tot ce trebuie dar nu merge.Ce sa faaacc? Si nu, nu mi-a spart cineva contul.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca ai contul blocat!
Este politica celor de la Instagram, cand dai follow la mai multe persoana odata.

| AnonimAnon35446 explică (pentru Violleta2022):

Da! asta e..si ce fac acum?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonimAnon35446):

Nu faci nimic, astepti 1 saptamana sa te deblocheze si pe viitor, nu mai dai follow la nimeni.
Oricum, nu vad de ce te-ai erija intr-o obsedata, sa urmaresti pe toata lumea.

| MadalinG99 a răspuns:

Da-i sa-ti trimita din nou pe email parola, poate o scrii gresit, daca nu inseamna ca ai contul blocat.

| Anyo1988 a răspuns:

Daca stii email-ul pe care a fost creeat, ar trebui sa poti da " forget password " adica am uitat parola si iti va reseta parola, deci vei primii email, cu ajutorul caruia vei putea stabilii noua parola, mult succes