| AvalohAlyn a întrebat:

Am aflat de Institutul Eurocor,cu studii la distanta,prin posta in care platesti,voiam sa va intreb asa:E de incredere,sunt folositoare aceste studii undeva? Sau pentru ceva? Am vazut sunt mai multe domenii de studiu printre care si ce m-ar interesa pe mine, psihologie, istorie etc.:? A studiat cineva la ei?

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

Poftim cursurii in romana altul mai bun nu gasesti in romana http://www.marplo.net/

7 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Ce lectii vrei? php?

| AvalohAlyn explică (pentru Ax3LdeV):

Ei imi trimit prin corespondenta caiete cu lectii dar eu vreau sa vad mai intai cum e, cum arata o lecti, am si trimis ceva lectie demonstrativa.
Demonstrative Online, da php, sa le pot citi la calculator.

| Ax3LdeV a răspuns:

Daca vrei php iti dau un site unde poti invata de la 0 si ti le explica foarte bine doar ca e pe engleza

| AvalohAlyn explică (pentru Ax3LdeV):

Nu..eu vreau chiar sa invat engleza si franceza dar si istoria, psihologie etc

| AvalohAlyn explică (pentru Ax3LdeV):

Merci frumos.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Poftim cursurii in romana altul mai bun nu gasesti in romana http://www.marplo.net/

| cristinicamititica a răspuns:

Eu am incercat la engleza mai demult, insa nu m-au ajutat cu nimic, doar am da niste bani. poate e mai util in domeniile care te intereseaza. oricum, bafta!

| ioneladiana a răspuns:

Da, sunt ok, si cursurile sunt bune si explicative
eu am facut la engleza si sunt multumita
:*