| Alexutza25 a întrebat:

Am avut 8 euro şi 70 de cenţi pe telefon, şi mi-am luat o promoţie de 5 euro pe Vodafone. Mi-a luat cei 5 euro dar acum când sun la *123# nu-mi apar minutele decât acei euro rămaşi,şi dacă sun pe altă reţea îmi ia din acei euro. O să îmi apară mai târziu, mai trebuie să aştept?

3 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Suna la Relatii cu Clientii si intreaba-i. Nu-i mare lucru.

| Alexutza25 explică (pentru yfgsdufsdhfgyfrhwer):

Am sunat şi mi-or închis de câteva ori, iar după când am mai sunat la *123# mi-au spus să încerc mâine. O fi din cauză că e sărbătoare?

| Liliana1981 a răspuns:

Informatiile despre extraoptiune ar trebui sa le primesti ulterior printr-un sms.