| anonim_4396 a întrebat:

Am bagat telefonul la incarcat, dar nu se mai opreste si ultima liniuta de la baterie nu se incarca de la ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| TheGodKratos a răspuns:

Se incarca dar o sa apara incarcata mai greu. Si la mine la telefon sta pe ultima linitua o jumatate de ora.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai spune si de cat timp il ai la incarcat.Mai ai rabdare.

| benny a răspuns (pentru darrio2007):

Cam 15 ore a stat l-a incarcat

| darrio2007 a răspuns (pentru benny):

Prea mult.Scoate bateria si introdu-o la loc. Poate nu face contact.Sau ai probleme cu softul.Incearca si la un service telefoane.

| CupY a răspuns:

Eroare din softul telefonulu. Scoate bateria si pune-o la loc. Vezi efectul. Daca persista cea mai mare posibilitate este sa fie de la incarcator. Încearca un încărcător de la un prieten. Fă fel și fel de probe pentru a elimina ceea ce se poate elimina.

Succes!

| Melyssuka a răspuns:

Probabil ca l-ai lasat intr-o zi mai mult decat trebuia ori l-ai fi lasat la incarcat in timp ce erai in oras.si probabil s-a stricat. Deasemenea poti sa inlocuiesti bateria cu una noua sau poti sa freci bateria de blugi timp de 20 de minute maxim. Si mie mi s-a intamplat si mi-a functionat treaba cu blugihappy Succes! Funda?puppy dog eyes

| benny a răspuns (pentru Melyssuka):

Un telefon de 3 saptamani crezi ca e normal sa se strice?

| Melyssuka a răspuns (pentru benny):

Pfff...15 ore nu e normal sa stea asa mult poate sa stea maxim 2 ore jumate daca sta asa mult 15 ore.se poate strica bateria trebuie sa pui acum baterie intr-un loc rece poti sa-l lasi putin pe geam sa vina aer la baterie sa-l ti in mana. ca e iarna e frig si se raceste dupa aia probabil ca o sa mearga da sa nu-l mai lasi asa mult ca nu e voie.

| benny a răspuns (pentru Melyssuka):

Oricum e al doilea telefon de la Nokia care ma dezamageste

| Melyssuka a răspuns (pentru benny):

Pai eu ti-am spus ce sa faci ...acum succes.nu mai am ce sa zic doar sa nu-l mai lasi la incarcat atata funda?puppy dog eyes333