| Celestyan a întrebat:

Am băut vin roșu și am vomitat sânge. Cât de grav este? trebuie să mă duc la un doctor?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai vomitat sange sau vinul rosu pe care l-ai baut, care seamana cu singele?

| Celestyan explică (pentru cristi202):

Un prieten care a fost de față cu mine când am vomitat mi-a spus că era roșu însă eu țin să cred că era sânge deoarece era amar și semăna.

| cristi202 a răspuns (pentru Celestyan):

Poate vinul era cel amar, el are o tenta amaruie daca e bunicel, si in combinatie cu sucul gastric. Singele e sarat, si ce e sarat, pentru ca sarea are gust puternic, isi pastreaza gustul.

| Clorox a răspuns:

Si eu vomit sange laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.

| Celestyan explică (pentru anonim_4396):

Nu simt nici un fel de durere. Chiar trebuie să fac un control?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celestyan):

Faci cum consideri. Eu mi-am spus punctul de vedere.

| Dorian1997 a răspuns:

Nu e nimic grav, ai baut prea mult, atata tot. Si eu sm patit acelasi lucru, dupa ce am baut juma de sticla