| Mozart a întrebat:

Am comandat dupa eMAG o placa de reta. Dupa ce am completat toate datele,am apasat pe "trimite comanda" (nu am cont,deci sunt client nou), iar dupa aceea nu mi-a mai aparut nimic, niciun mesaj de confirmare.Este normal?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ai cont

| badblood248 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont.cum crezi ca va stii curierul unde sa trimita coletul daca tu nu iti dai datele de contact?

| Mozart explică:

Am completat toate casutele, judet, nr telefon, etc. Am dat toate datele.

| CrinaHer a răspuns:

Hey, incearca aici, nu ai nevoie nici de cont si nici de parola : www.supertablete.ro poate gasesti ce ai nevoie