| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un cititor de card pentru telefon.am incercat sa l folosesc si l am cuplat la laptop. a mers. apoi nu.si nu mai pot deschide nici fisierele de pe card de memorie cu telefonul.imi apare ceva de genul...fisier corrupt.sau cand incerc sa deschid o melodie prin player muzical, in telefon, imi da. continut necunoscut.asa patesc si cu pozele si video...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat la fel probabil ca sa zgariat cardul si nu mai mearga

| oni a răspuns:

Pai il formatezi