| J3RrYy a întrebat:

Am facut un site cu 000webhost.com si am un template pe care vreau sa il uploadez si sa il pun TEMPLATE si pentru site adica sa nu aleg unul din cele n templateturi date de ei sa il pun pe al meu. CUm pot?
FUNDA

5 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Site-ul ala ofera unul dintre cele mai proaste hostinguri gratis. Eu as zice sa iti cauti altul.

| stragery a răspuns:

Cu filezila apropo nu folosi 00webhost pentru site de obice este folosit ca server de jocuri browser. ati recomant lx.ro

| J3RrYy explică (pentru stragery):

Daca vrei sa iti dau funda cum pun o pagina cu titlu acasa (sa zicem) sa imi intre direct pe ea adica cand intri pe www.siteulmeu.com sa iti dea direct pagina acasa sa nu te duca sa alegi dintre nu stiu cate pagini...

| J3RrYy explică (pentru J3RrYy):

Scuze nu este acela siteul ideea sa e sa nu apara index of si paginile disponibile...

| J3RrYy explică:

Nu am cerut parerea despre hostul oferit ci doar cum pot insera un template de pe calculatorul meu pe site,