| eugensuperstar a întrebat:

Am fost chemat la un interviu de angajare si vreau sa ratez interviul si angajare ce trebuie sa fac? Nu imi place postul oferit dar trebuie sa ma duc mai mult din obligatie dar trebuie sa ratez interviul

Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Atunci incearca sa maresti salariul dar nu deodata...bate apropooul sau daca nu fa ceva mai copilaresc puneti mana sau piciorul in ghips... eventual 30-40 de lei la un doctor si iti va da chiar si o "scutire" cum ca ai o fractura sau ceva. happy

6 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Spunele vrei sa te angajeze pentru ca vrei bani. Niciunui angajat nu ii place cand ii spui ca te angajezi la el doar pentru bani.

| Iris1997 a răspuns:

Pur si simplu du-te si spune ca nu mai vrei sa aplici pentru jobul respectiv...sau ia niste somnifere si sigur o sa ratezi interviul.

| eugensuperstar explică (pentru Iris1997):

Mersi dar vreau sa il ratez fara sa refuz jobul respectiv

| Iris1997 a răspuns (pentru eugensuperstar):

Pun pariu ca o data in viata ta ai chiulit de la scoala/liceu. Aplica acest sport acum! happy

| eugensuperstar explică (pentru Iris1997):

Se afla repede si dupa am probleme cu multa lume eu nu vreau ca ei sa stie ca nu vreau sa iau interviul.Eu sunt prefacut cu oameni care vor neaparat sa fiu angajat.Eu ma fac ca ma bucur ca am fost chemat.

| Iris1997 a răspuns (pentru eugensuperstar):

Atunci incearca sa maresti salariul dar nu deodata...bate apropooul sau daca nu fa ceva mai copilaresc puneti mana sau piciorul in ghips... eventual 30-40 de lei la un doctor si iti va da chiar si o "scutire" cum ca ai o fractura sau ceva. happy

| MariusGaby78 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa fii mai neindemanatic sa sa nu faci nimic bine happy