| Dmx_Cosmyn_1998 a întrebat:

Am Instalat din greseala doua windowsuri In partitii diferite, am incercat totul din bootmenu sa deschid cdrom dar imi intra in windows, prin bootare, sa dau pe formatare si delete nu merge deoarece nu-mi da voie...
Ce sa-i mai fac?

1 răspuns:
| Popescu_Gh_1953 a răspuns:

Daca apar in control panel la Add or remove, incerci sa dai la unul remove. Daca nu vrea, instalezi CCleaner, apoi cu unelte, dezinstalezi sau stergi pe unul din ele. Daca merge cu cele doua, il lasi ai chef sa reinstalezi windows.