| cristi_1959 a întrebat:

Am instalat si eu windows 7 si am instalat toate driverele dar cand vreau sa intru pe internet nu pot pentru ca nu se incarca.cum pot sa fac si eu sa imi mearga, mentionez ca inainte aveam windows xp sp2.
va multumesc

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poate placa ta de retea nu este compatibila cu win7. Eu am patit asa cu o placa veche 3com pe care am schimbat-o cu un edimax cu suport de vista si cu asta a mers f bine si inca merge... Am dat 18 ron pe ea.

| alecs871 a răspuns:

Si eu mi-am reinslatal windows-ul acum cateva zile, bine, tot xp mi-am pus, si u puteam sa ma conesctez la internet si am rezolvat problema foarte usor, windows-ul mi-a pus IP-ul gresit si eu doar am intrat si l-am modificat.
Si evident exista si problema asta, cu placa de retea, poate trebuie activata, sau instalata separat... pot fi mai multe posibilitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa iau si eu driverul pentru soundblaster live value pentru windows7?straight face