| MihaiPavel21 a întrebat:

Am instalat Windows 7 Home X64 pe laptopul meu și am instalat driverele și le-am dat și update! Problema este când mă uit în Device Manager la sunet nu am instalat AMD HIGH DEFINITION AUDIO DEVICE deși când am instalat driverul plăcii de bază mi-a arătat că s-a instalat...Ce trebuie să fac să mi se vadă că s-a instalat?!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai. In principiu Windows 7 e pe ultimii metri. Foloseste Windows 10.

| Sofer a răspuns:

Instaleaza din nou driverul de sunet.

| dannyel86 a răspuns:

Updateaza driverul din Device Manager. Iar ca sursa vei alege folderul in care se afla driverul de sunet.
Daca se aude in boxe deja, il poti lasa asa.

| Bizon95 a răspuns:

Pune win 10... windows update rezolva 98% din drivere de unul singur

chiar mi se pare ciudat, dupa ce ca pui win 7 mai pui si home, ai un fetish destul de dur, ey?