| Pufi1999 a întrebat:

Am intrat pe mobile9.com si mi-am downloadat niste aplicatii dragute. Le-am verificat cu Avira si a spus ca sunt in regula. Crdeti ca mai poate dauna vreo aplicatie telefonului?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Daca sunt scanate cu anti-virus-uri bune si nu se detecteaza nimic nu are ce sa dauneze atat timp cat nu incarca prea mult memoria telefonului sau RAM-ul. Daca le incarca apar sacadari.

2 răspunsuri:
| blackrum a răspuns:

Si eu am folosit aplicatii din mobile9.com si nu am avut niciodata probleme...eu iti recomand sa le folosesti.

| ResidentEvil a răspuns:

Avira este un antivirus pe care poti sa-l downloadezi gratuit de pe net.
Am si eu o intrebare: De ce ar face cineva un lucru foarte bun si sa-l puna pe net gratuit?
Raspuns: Avira nu este un antivirus bun...ai sanse mari sa ai lag pe tel din cauza aplicatiilor ( adica sa se miste greu in caz ca nu stii) sau chiar sa fie virusate.