| Carlos01 a întrebat:

Am nevoie de ajutor…azi a trebuit sa ajung la țara si nu am găsit microbuze, un taxi s-a oferit sa ma aducă din Craiova pana in Galicea Mare(57, 7 km) l-am întrebat cat
m-ar costa si mi-a spus ca 100 si ceva de lei iar când am ajuns mi-a cerut 300, i-am dat banii din cauza ca eram in criza de timp, ce pot face pentru a-mi recupera banii(stiu numărul mașinii).
Nu mi-a oferit bon!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, nici macar nu ai dovada platii banilor...deci chiar nu poti sa recuperezi nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Vântulalb a răspuns:

Cat este tariful in afara orasului? Inmulteste cu cei 60 km si afli daca te-a inselat sau nu. Mie nu mi se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ai plecat de lângă mașină fără să nu îi dai nici măcar 100 lei cum a spus la început?