| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de un program de editat videouri. Am nevoie de cateva efecte si neaparat de adaugarea unei subtitrari la video. Am nevoie de el cam in 3 zile, pentru un proiect important. Stiti un astfel de program de editat videouri, va rog? Multumesc.

1 răspuns:
| nuritza a răspuns:

Program de editat videouri este Windows movie maker (daca cumva ai windows xp). Are efecte in el, le gasesti acolo. Program de subtitrat este MagicSub, e very usefull!