| Playstation a întrebat:

am windows 7 și la yahoo! messenger îmi apare o eroare: Cannot load resource dll.

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Eroarea. Cannot load resource Dll.
Apare atunci cand Yahoo Messenger este apelat din alt cont de Utilizator, decat cel de Administrator.
Rezolvarea o vom gasi chiar in interiorul Yahoo Messenger.
Vom folosi urmatori pasi.My computer/disk C /program filles/Yahoo Messenger.si cautam doua fisiere care au extensia Reg.le vom gasi sub denumirea de, Default.reg. si Intl.reg.
dam click pe aceste fisiere pentru a le adauga la Registrii, si vom avea posibilitatea de utiliza Yahoo Messenger din noul cont de Utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a pierdut o fila cred.Dezinstaleaza si reinstaleaza meesengerul