| mishadinu_9020 a întrebat:

Am o mare problema nu mi functioneaza sonorul la calculator: am boxe bufar. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna!, aceasta e datorita placii de sunet, daca cd driver nu este instalat-acesta avand rolul de a-ti reda sunetul in difuzoare,. logic in acest caz sa nu fie reprodus!, in rest nu vad ce problema. sa fie? ca de ceia ce ti-am zis tin si celalalte. Ok, bafta!

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Asigura-te ca ai instalat driverul placii de sunet...asigura-te ca iti merge placa...asigura-te ca iti merg boxele...asigura-te ca sunt bagate in jack-ul potrivit...si ca nu e setat volumul off din windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajuti fratele meu i-a facut ceva da porneste da nu stiu de unde ia facut asta da cred ca dela iel da are parola si n-o stiu ma ajutati va rogggggggggggggggggg nu stiu scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datile de cap si apoi punele inapoi