Am o problema cu castile c.h.r.o.m.e. Ele merg super pe jocuri,filme,etc...dar de curand mi-am facut skype si cand vorbesc cu oricine, se aude ca o ploaie continua...un fasait, cred ca v-ati dat seama ce zic. E foarte enervant. Ce pot face? Va rog.

1 răspuns:
| al3xtheb3st a răspuns:

Nai ce face asa se aude de la scype pentru a pastra claritatea vocii si a sunetelor din spate se aude acel fasait iar daca dai castile mai incet nu o sa-l mai auzi dar nici voce celui cu care vorbesti nu o sa o mai auzi