| Criss1997 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta Hp C4180..cand o aprind imi apare Consultati documentatia imprimantei. apas pe orice buton si nu se schimba nimic, nu stiu ce sa fac. HELP!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce-ar fi sa faci ce-ti spune, respectiv sa citesti manualul/documentatia si o sa te dumiresti ce trebuie sa faci. Oricum, imprimanta trebuie instalata pe pc si abia apoi functioneaza. La cumpararea imprimantei ai primit un CD cu driver-ul necesar si cu instructiuni de instalare, foloseste-l.

| Criss1997 explică (pentru Ioandelasal):

Problema e ca nu stiu unde este manualul big grin Vroiaam sa copiez cv. nimic mai mult :d

| Ioandelasal a răspuns (pentru Criss1997):

Cauta pe site-ul oficial, poate il gasesti acolo.

| Criss1997 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi happy