| Maj3stic a întrebat:

Am o problema cu viteza la inyernet la upc am abonament de 120 mb/sec dar in ultima perioada a scazut foarte mult viteza de abia se misca si nu stiu care ar putea fi cauza aveti cumva idee?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge si din datele de navigare din browser.Pe langa ce ti-a raspuns Cata.

| Maj3stic explică:

Am sters am facut tot si nimic sad

| Cata_Alex_1996 a răspuns:

M-ai sterge din calculator ce nu-ti trebuie si ia programul asta
http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

dai un cleaner si o sa-ti mearga mai bine si pc si netu

| Maj3stic explică (pentru Cata_Alex_1996):

Il am frate si mereu il folosesc am verificat tot am sters si fisierele temporare tot si nimic