| MaDeclarFan a întrebat:

Deseori am ameteli si pentru cateva secunde parca imi pierd cunostinta.Tremur usor iar acum 2 zile chiar am picat din picioare.Analizele de sange sunt perfecte, am fost la doctor in legatura cu apetitul scazut si a spus si acesta ca nu am nici o problema medicala. Aveti idee din ce cauza as putea avea aceste ameteli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi sa-ti faci analizele si al un centru mediacal privat

| Braunion a răspuns:

Repeta iar toate analizele (in special minerale). Daca ies iar perfecte inseamna ca ai o tulburare de anxietate.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

-Lipsa de calciu...
Remediu: Mananca o lingurita de susan in fiecare dimineata;
- Anemia...
Remediu: Fa-ti siropuri de coacaze, mure pentru a ti se regenera sangele...
-Hiperglicemie\tensiune:
I-ati glicemia si tensiunea sa veziwinking

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Cred ca ai lipsa de calciu poti sa-ti cumperi de la farmacie niste vitamine.

| MarianaDaia a răspuns:

Buna MaDeclarFan!
Frecvent vin persoane la mine care-mi spun ca analizele sunt ok, dar ei arata si se simt...intr-un anume fel. Daca esti din Bucuresti, Giurgiu sau imprejurimi, pot sa-ti fac un test de sanatate cu Quantum Magnetic Analyzer-e un aparat neinvaziv- (sunt de profesie psiholog dar ma ocup cu terapiile alternative) pentru a vedea exact ce lipsuri sunt in corp si care iti dau starile respective. Daca iti e greu, esti din alta zona, poti trimite pe email grupa ta de sange pentru ati putea recomanda un complex natural
cu minerale, vitamine, antioxidanti, enzime digestive, aminoacizi, strict pe grupa ta de sange, strict pe nevoile organismului tau, ok?
daiamariana67@gmail.com