| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o problema la scoala. la romana am 1 nota + cea din teza, o sa mai iau una din ascultare si inca 1 de pe activitatea pe clasa, deci 4 note total si am 4 ore pe saptamana se poate sa imi incheie asa?

1 răspuns:
| wormslife1234 a răspuns:

Da,poate să îţi încheie aşa. Eu am 5 note de la teză, oral, activităţi ale şcolii în care m-am implicat şi activitatea pe clasă. Poate mai iei o notă, depinde ce clasă eşti şi dacă te implici în diferite activităţi de volutariat sau nu sau pur şi simplu de comemorare/omagiu. Spre exemplu, eu marţi voi fi implicată într-o activitate a şcolii în scopul comemorării Micii Uniri. Succes la şcoală!