| Fernando9Torres a întrebat:

Am o problema pe facebook vine unu si se da mare cocalar si tot ma injura!
Cum pot sa ii blochez contul?
**Funda**

4 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Buna incercarea laughing daca esti dragut reformuleaza ca se intelege alceva...
Bafta!

| DeliaMarius a răspuns:

Da click pe profilul lui si jos, sub prietenii lui, vezi ca scrie raporteaza/blocheaza. da click acolo si bifeaza casuta blocheaza. ex:Block Constandache Bianca
Blocarea înseamnă că nu vă veţi mai întâlni sau contacta pe Facebook

| DeliaMarius a răspuns:

Da click pe profilul lui. sub prietenii lui vezi ca scrie raporteaza/blocheaza. dai click acolo si il blochezi. ex:Block Constandache Bianca
Blocarea înseamnă că nu vă veţi mai întâlni sau contacta pe Facebook

| hotterinsummer a răspuns:

Da ia si il injura si tu de sa devina un chiuaua daca se da el pitbull
fal de tot rahatu rolling on the floor
nu stiu cum se blocheaza scuze dar si ce ti-am zis eu e bine
iar daca nu stii insuraturi cauta pe
"goooogle"