| ellena239 a întrebat:

Am participat de curand la un concurs organizat de Eva.ro.Daca o sa castig premiul o sa il primesc prin curier? Si daca da platesc curierul?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Prin curier/posta, normal, tu nu ar trebui sa platesti nimic pentru ca l-ai castigat, asa procedeaza firmele mari care organizeaza concursuri cu premii si cred ca si cei de la Eva procedeaza la fel, la fel procedeaza si TPU.

1 răspuns:
| RewerDivli a răspuns:

Depinde, eu cred ca nu o sa platesti curierul, bafta la concurs. Cred ca tu trebuie sa te duci sa "ridici" premiu'.