| EoAl3x a întrebat:

Am picat bilingvu la engleza! Vroiam sa intru la un profil mate-info cu biling engleza! Daca l-am picat se mai poate face ceva sa intru pe acest profil:mate-info biling engleza! mai pot sa fac ceva sa intru?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu pile te poti transfera in clasa a IX-a, in sementru II, sau in a X-a, la inceput de an scolar.

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ar fi trebuit ( cred ca astazi, 3 iunie!) sa faci contestatie la proba scrisa.Altceva, din pacate, nu se mai poate face.

| FadetoBlack a răspuns:

Cum l-ai picat?
Bilingvul de anul' ăsta a fost mult mai simplu decât cel de anul' trecut.
Nu mai ai cum să intri la profil cu specializare bilingv engleză.

| AwaZoh98 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar la cat de usor a fost, daca l-ai picat, inseamna ca nu ai ce cauta la intensiv engleza. Esti total paralel! sad

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, mate-info e un profil iar bilingv engleza este altul... deci la ce te referi?

| AndaDaniela a răspuns:

Normal ca nu poti, pacat, asta e, se scrie "voiam", dar e o greseala des intalnita...

| Agentuu a răspuns:

Imi pare rau, nu ai cum sa mai intri dar vei putea incerca varianta mate-info (normal sau intensiv info/mate/fizica, depinde unde vrei sa continui)

| EduardMarius a răspuns:

Poti lua legatura cu directorul scolii pentru detalii!