| anonimevere2013 a întrebat:

Am si eu o problema am facut o melodie sa nu se mai vada si acum cum o fac sa fie vizibila nici numele nu-l gasesc si nici cum sao fac vizibila nu stiu cel mai explicat raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca asta ->
- Deschide My computer si din bara de meniuri selecteaza Folder Options.
- Din forma Folder Options selecteaza tab-ul View.
- In sectiunea Advanced Settings selecteaza optiunea Show hidden and folders si deselecteaza checkbox-urile Hide extension for known file types si Hide protected operating system (Recommended).
La aparitia mesajului de avertizare apasa Yes.
- Apasa Apply si Ok.
Acum vezi ca o sa-ti apara folderul tau ascuns plus alte foldere de care nu stiai de ele.
Uite si o poza ca sa-ti faci idee cum sta treaba http://tiny.cc/gjqisw
Bafta!

1 răspuns:
| Sebastian1996 a răspuns:

Cauta Folderul unde ai melodia si sus in bara de meniuri intri in "tools", "view", si bifezi "Show hidden files and folders" FUNDa? big grin