| lungu_4239 a întrebat:

Am si eu un laptop packard bell de 2 gb ram si mi-am instalat fifa 2011 si imi da o eroare si nu stiu de ce. Multa lume spune ca ar trebui sa-mi mearga. Ce este de facut in acest caz ca vreau sa imi mearga pentru ca imi place mult jocul. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Catherine a răspuns:

Intai uitate pe site-ul asta sa vezi daca ai cerntele minime pentru a juca fifa2011 http://www.fifaromania.net/......de-sistem/ daca ai laptopu compatibil si iti da eroare dai click dreapta pe icoana unde intri in joc, apoi proprietati apoi compatibility si inceraca toate optiunile alea:)
daca nici asa nu merge reinstaleaza jocul Succes:*

1 răspuns:
| SingleFlavor a răspuns:

Ce scrie in eroare?