| FallenDude a întrebat:

Am un laptop si de asemenea si un PC! Intrebarea Mea Este Daca as putea de stau la laptop tot asa cat stau la PC(cam 8 ore pe zi). Adica Am auzit ca laptopul se foloseste mai putin deoarece nu e asa puternic ca un PC.Eu la Laptop Oricum Nu ma joc decat WoW, Muzica, Citesc. In Fine deci pot sta la Laptop Cat stau la PC? Mie teama ca daca stau prea mult va ceda repede. Fundita big grinpentru cel mai detaliat raspuns!

1 răspuns:
| marius110796 a răspuns:

Da, poti sta si pe laptop dar cu o conditie, aceeea de a scoate bateria si de a ramane conectat doar la priza. Laptopul cand este pus la incarcat tot face niste cicluri de incarcare-descarcare. De aceea este recomandat sa scoti bateria in cazul cand il folosesti acasa normal.