| Anonim2938 a întrebat:

Am un laptop si sora mea mai mica nu stiu cum a facut si a intors imaginea invers.Stie cineva cum sa o fac?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Click dreapta pe desktop si trebuie sa fie sau in grafic options sau in properties o optiune, si mie mi-a facut acelasi lucru pisica acum cateva lunilaughing)))

4 răspunsuri:
| blackwidow a răspuns:

Ai doua variante:
1) Apesi in acelasi timp pe ctrl+alt+sageata sus(sau jos)
2) Daca nu merge prima varianta(sunt unele laptopuri la care nu merge asta) depinde de ce windows ai trebuie sa intri in proprietati(dai click dreapta pe desktop -> properties) si acolo trebuie sa ai proprietati grafice, sa ajungi la rotatie si sa setezi. Zi-mi ce windows ai si poate iti sunt de mai mult ajutor

| Gabriela_Motas_1997 a răspuns (pentru blackwidow):

Bună am un laptop Acer și mi sa întors imaginea și nu pot sa o mai fac ( ecranul) ...Ms poți ajuta?

| saidkique a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop>dai pe "Screen Resolution" si apasa pe butonul "Orientation", apoi seteaza "Landscape". O funda, plsss?big grin

| Gabriela_Motas_1997 a răspuns:

Acer