| dana272012 a întrebat:

Am un Nokia C5 5 mpx si din greseala am dat pe mod economic..nemaistiind cum sa revin la modul general am dat la setarile din fabrica si de atunci mi se inchide telefonul foarte des. ce as putea sa fac? ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| d3du a răspuns:

Dai resteare din fabrica codul e 12345 si isi va reveni sterge tot din el dar isi revine

| dana272012 explică (pentru d3du):

Pai cand mi s-a activat modul economic asta am facut, am nimerit eu parola 12345... aa si apropo nu mi-a sters nimic din telefon...inseamna ca nu si-a facut setarile cum trebuie?

3 răspunsuri:
| Laliiiii a răspuns:

Nu inteleg Nokia C5 Nu are limba romana, asa nu-mi dau seama ce zici, daca imi scrii in engleza modurile poate te pot ajuta (am si eu un C5 si face figuri, e pe engleza)

| tleul a răspuns:

Ar trebui sa il duci la un specialist sa iti faca din nou setarile sau daca stii sa il faci tuwinking