| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia x2 si nu ma lasa sa intru pe card pentru a stoca date chiar daca la comexiune bifez stocare in masa
dupa ce bifez stocare in masa cand intru in my computer imi arata cardul si cand doresc sa intru in el fie se blocheaza fie imi arata o eroare de genu "the request could not be performeb because of an I/O device eror" si nu mia pot sa fac nimic
am incercat si cu Nokia pc suite dar e cam aceiasi problema
pana la urma intru pe card pot sa pun fisiere din pc pe card sau in tel dar din telefon in pc nu ma lasa
de cate ori incerc sa transfer orice fisier de pe telefon cu pc suite imi spune ca s-a incheiat conexiunea cu telefonul
astept un raspuns cat mia repede

Răspuns Câştigător
| BikaBianca a răspuns:

Pai daca nu poti sa intri in fiserul cardului...fa in urmatorul fel:da click pe imaginea sau muzica ce o vrei sa o pui in fisier, dupa o muti si il bagi in fisier... Daca nu merge nici asa copiaza fisierul care vrei sa il bagi si da dupa lipeste. Funda