| Edvin_4034 a întrebat:

Am un pui de amstaff de aproape 5 luni si as vrea sa mai puna putina masa musculara pe el si sa il mai ingras puteti sa ma ajutati va rog... Funditawinking

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Are 5 luni, e pui, cat me muschilos ai vrea sa fie la 5 luni, tu dai mancare, dar nu ii pune acolo sa manance el cand vrea si cat vrea, fai un program de 2 sau 3 ori pe zi sa-i dai mancare, nu foarte multa nici foarte putina, si scoate zilnic la plimbare sa se joace sa alerge sa ii se dezvolte musculatura, pe la 1 an si ceva o sa ii apara musculatura cat de cat definita...
Sper ca te-am ajutat, funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com

| KINGPDA a răspuns:

Pana la 8 luni catelul tau nu va pune masa musculara, daca il dopezi cu medicamente si prafuri il omori. Dupa varsta de 1 an poti sa ii dai mai multe proteine sa il alergi sa sa il pui sa traga cu un ham diverse obiecte pe care el el poate trage.