| MaStErShOt a întrebat:

Android-ul e prost in general sau am prins eu un telefon prost? am un galaxy s advance (primul meu telefon cu android) si se blocheaza, se restarteaza, iese din aplicatii etc. am schimbat mai multe softuri la el, m-am gandit ca e ceva de la versiunea de android, dar la toate face la fel. Acum ma gandesc sa imi schimb telefonul, insa nu stiu ce sa fac, sa iau tot android sau sa ma orientez spre un windows phone/ iOS?

Răspuns Câştigător
| BlackStar27 a răspuns:

Eu am și iOS și Android și Windows Phone. ( un iPad, Samsung Galaxy SII și un Nokia Lumia).
Sunt extrem de mulțumită de Samsung-ul meu și nu l-aș schimba niciodată happy
În schimb, tableta, iPad-ul, îmi iese din aplicații când vrea, se blochează, camera este mai mică în app store pentru aplicațiile frumoase trebuie să dai bani etc.
Windows Phone-ul mi se pare o prostie laughing E și mai aiurea decât iOS-ul.
Eu zic să rămâi pe Android și dacă vreisă îți schimbi telefonul, îți poți lua un Samsung Galaxy S II, nu am avut nicio problema cu el până acum, îl am de un an. Este și bun și nu este niciprea scump, în comparație cu iPhone-urile care sunt făcute pentru fiță. Mulți bani sși nu e bun de nimichappy.
Oricum tu trebuie să iei ce îți place big grin Ata este doar părerea mea.
Sper că te-am ajutat.
Pa, pa :*

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că ai tu parte de un telefon nu prea bun.
Uite, eu deţin un Samsung Galaxy S3 (Android) iar până acum nu am întâmpinat nicio problemă, nu aş da telefonul pentru niciunul altul.
Dacă doreşti să ţi-l schimbi, cumpără-ţi un Samsung Galaxy S2, S3, sau S4 iar dacă vrei un Windows Phone, îţi recomand HTC-urile.

Numai bine!

| Florin_Stan_1992 a răspuns:

Am si eu un telefon Samsung galaxy S advance(tot primul meu telefon cu android) si face lavfel ca al tau

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Sunt de părere că ai tu parte de un telefon nu prea bun.
Uite, eu deţin un Samsung Galaxy S3 (Android) iar până acum nu am întâmpinat nicio problemă, nu aş da telefonul pentru niciunul altul.
Dacă doreşti să ţi-l schimbi, cumpără-ţi un Samsung Galaxy S2, S3, sau S4 iar dacă vrei un Windows Phone, îţi recomand HTC-urile.

Numai bine!

| BlackStar27 a răspuns (pentru BlackStar27):

Am și ceva greșeli pe acolo. Cred că se iartă big grin