| ElenaDianaLiana a întrebat:

Unde ar trebui sa intru in telefon sa setez ca atunci cand vorbesc la telefon cu o persoana sa ma atentioneze ca ma mai suna inca o persoana si sa-i pot raspunde?

Răspuns Câştigător
| piticuz a răspuns:

Activeaza-ti din setari apelul in asteptare happy Astfel atunci cand vorbesti la telefon iar altcineva te suna vei auzi un beepait pe fundal si poti comuta apelul catre celalalt care te suna happy

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

La setari apeluri. ceea ce vrei tu sa faci este sa activezi si a 2-a linie a telefonuluitongue

| euuilem a răspuns:

Setari,setari apeluri, serviciu apel in asteptare ..si dai activare.