| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vre, un sait unde sa gasesti informatii despre anumite persoane unde stau sau unde lucreaza.
as vrea niste informatii despre o ruda de a mea din Italia despre care nu mai stim nimic de mult timp nici macar daca mai traieste.

4 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Http://www.123people.com/people-search, incerca site-ul acesta, dar trebuie sa ii stii numele

| Pitic a răspuns (pentru dani0822):

Nu merge linkul tau

| dani0822 a răspuns (pentru Pitic):

Www.123people.com, si te duci la sectiunea "people search'

| Roxy_Roxana_1996_hxh7 a răspuns:

Din pacate nu exista dar nu ai nici macar un numar de telefon? fix daca se poate sau un nume la orasului in care crezi ca este?