| Larysa1994 a întrebat:

As vrea si eu sa ma ingras putin laughing Am fost in Anglia un an de zile, am mancat fripturi, carne, grasime din plin, si tot asa slabuta sunt big grin Am mancat o gramada de grasime, fripturi, lapte, iaurturi, de toate. Ce pot sa fac sa ma ingras si eu? big grin

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

NU inceca sa te ingrasi mancand toate prostiile. O sa te ingrasi intr-un mod urat. Fa sport! Esti bine asa cum esti, cand vei fi mai mare vei arata foarte bine!

4 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Tine si de metabolism. Daca organismul tau arde rapid caloriile, e cam greu sa te ingrasi.

| negru30 a răspuns:

Draga mea daca in Anglia nu ai reusit sa te ingrasi sigur in Romania vei slabi mai mult - era o gluma Mananca noaptea si culca-te si nu mai intri pe usa ha ha ha

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru negru30):

He hee. Daca era adevarat acum trebuia sa imi fac pasarela la intrare sa incap. Eu numai asa fac si ioc. Daca se ard caloriile repede nu ai ce sa faci.

| negru30 a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ce este al tau e pus deoparte