| Diana8202 a întrebat:

Astazi ar trebui sa ma duc sa imi ridic buletinul de 14 ani, dar parintii mei sunt plecati toata saptamana din oras. Stiu sigur ca trebuie sa fiu si eu ca sa il iau, dar este nevoie si de un parinte?

Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa fii si tu? Chiar TU trebuie sa il ridici pe baza de semnatură. Nu ai nevoie de parinti pentru a-ti ridica buletinul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dca l-ai facut deja si trebuie doar sa il iei, nu trebuie sa vi cu un parinte sau ceva.
Daca trebuie sa ti-l faci cu pozele si alea alea, cred ca ai nevoie de un parinte, da.

| Neindemanatul a răspuns:

Pai atâta timp cât te ai prezentat cu părinții tai când ai cerut sa l faci, le poți explica situația și ti l vor sa cred.

| GabiB12 a răspuns:

Te poti duce si singur, nu trebuie sa fie vreun parinte. Eu am fost singur

| Phoenix51 a răspuns:

Poti sa mergi si singur. Nu are treaba cu parintii tai. Te pune sa semnezi o hartie cum ca l-ai ridicat si ti-l da. Nu dureaza nici 1 min.