| Adyy5 a întrebat:

Astazi o colega s-a luat de mine in timpul orei.Am inceput sa ne gasin defecte uneia celeilalte si m-a facut in toate felurile(ea fiind cea mai populara si eu doar o introvertita fara a sti sa dau rekt sau sa ma apar in vreun fel). Cand m-am dat batuta si m-am intors la banca mea a continuat sa ma faca in toate felurile si ca proasta am inceput sa plang.Au vazut si auzit si ceilalti colegi...m-am facut de ras? Luni vor vorbi despre asta pe la spatele meu? Sincer.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand ce cautai tu la banca ei?
Apoi, ai participat in aceeasi masura la jigniri, deci, nu esti mai buna ca ea!
Ce s-a intamplat, a fost 50% vina fiecareia si de vor comenta colegii, este pentru ca v-ati dat amandoua in spectacol.
Bineinteles ca v-ati facut de ras amandoua si veti fii deliciul discutiilor pentru o bucata de vreme, intre colegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti copiii barfesc, mai ales daca esti la liceu, e normal...nu stiu daca au motive, dar asta e realitatea.

| alex495 a răspuns:

Foarte probabil ca asta se va intampla, dar trebuie sa fi tare si nu i mai lasa sa se ia de tine, cauta i defecte si folosestele impotriva ei. Ce vad lingaii si restul clasei e doar un carton pe care scrie ce vrea ea sa credeti despre ea, probabil e o parasuta care se ia de altii care nu s asa smecheri ca ea. E de ajuns o data sa i dai,, dauna" si dupa sa nu se mai ia de tine. Normal nu instig la violenta sau la jigniri, dar in Ro unde doar asta se promoveaza alta solutie nu ai. Daca o vei para te vei face si mai rau de ras si oricum nu va pati nimic.

| ekkk a răspuns:

Si ce e asa grav? sa vorbeasca, daca ei te considere o vedeta te deranjeaza? e liceul, idioti/idioate peste tot